?

Log in

No account? Create an account

Українська спільнота про котів

мурр-мяу

Social capital

  • less than 10
Name:
ua_cats
Location:
Membership:
Moderated
Posting Access:
All Members
Description:
коти, кішки, тварини, кіт, кішка
Ласкаво просимо до уа_кетс!

Спільнота для любителів та фанатів наших пухнастих братів та сестер менших.
Тут постяться питання та поради щодо догляду за котами, кішками та кошенятами, власний досвід т.п., а також проблеми, хто з якими зіткнувся і як вирішив (якщо є в наявності серед жж френдів ветеринари, просимо запрошувати їх до спільноти). Розповідайте про пригоди хвостатих, постіть фотографії, відео, історії, анекдоти КОТЯЧОГО змісту :).
Основні прохання:
1. Ставитися з повагою до учасників і їхньої точки зору.
2. У спільноті заборонено розпалювання будь-якої ворожнечі між учасниками. Приймаються виключно аргументовані поради. Будь ласка, пам'ятайте, що діагноз і лікування може назначити виключно лікар після огляду тварини.
3. Спілкування в спільноті ведеться і українською, і російською мовами. Прохання тут не полемізувати з цього питання.
4. Максимальне розширення фото 800х600 (будемо поважати тих, в кого трафік лімітується).
5. Прохання ставити теги (мітки) до постів. Це полегшить життям всім, хто захоче згодом знайти якусь цінну інформацію в спільності.
6. Якщо пост стосується певної локалізації, вказуйте, будь ласка, місто.
7. У спільноті є "Вибране", де розміщається найцікавіша і найкорисніша інформація.
8. Не можна протиставляти типи харчування (натуральне/готовими кормами), тип вигулу (вільний вигул/проживання в квартирі), породистих/непородистих тварин, тварин/людей.
9. Не підтверджується членство нових юзерів, якщо журнал без записів, або має тільки підзамкові пости. В окремих випадках треба погоджувати питання з модераторами через e-mail :uacats.moderator@gmail.com
10. Суворо заборонено відкривати флеймогенни пости. Пости будуть видалені негайно, а юзер отримає бан. Чи є пост флеймогенним вирішує модератор.
Якщо ви маєте якись питання що до модераторів,можливо скористуватися  постом що до зв'язку з модераторами
волпейпер 1024х768))Інша інформація.

1. Дружні спільноти:
ru_vet
ru_cats
collection_cats
http://forum.ua-vet.com


2. Якщо ви маєте можливість і бажання допомогти притулкам для тварин, то можна це зробити так:Помогай бездомным животным Украины. Присоединяйся!

Via nati_flame
kitten, kittens, безпека кішок, всешоповязанозкотами, здоров'я кішок, кашаки, котенята, коти, котячі, кошаки, кошки, кіт, кішка, тварини, утримання котів

Categories

город, криминал, общество, финансы, фантастика, еда, животные, медицина, здоровье, мода, дети, семья, наука, россия, 18+, лытдыбр, праздники

Social capital

  • less than 10

Statistics